Mówią o nas

Natalia

"Wrotkarska Majówka to jedyne wydarzenie w Poznaniu gdzie w idealnych warunkach bezpieczeństwa mogą spotkać się i jeździć wszyscy rolkarze, wrotkarze! Bezpieczeństwo gwarantuje tor tylko do naszej dyspozycji! Podczas tego wydarzenia mogli jeździć po torze amatorzy i zawodowcy nawet gdy nie byli zapisani na bieg główny. To jak przystało na Poznań piknikowe spotkanie miłośników rolek, z grillem, piknikiem, spotkaniem rodzinnym i przyjaciół z teamu! Dla tych co lubią szybką jazdę warunki IDEALNE do życiówki. Sama ją tutaj zrobiłam! Profesjonalny i niezawodny pomiar czasu robi robotę! Zawody idealne dla amatorów i zawodowców. Ścigamy się z najszybszymi wrotkarzami z Polski. Zapraszam! Podstawa to bezpieczny przejazd a na to można liczyć przy organizacji zawodów przez rolkarza, zawodnika, miłośnika i profesjonalisty w postaci Jakuba Ciesielskiego."

Natalia

Zico Racing Speed Team
Magdalena

"Brałam udział we Wrotkarskiej Majówce na torze Poznań już trzykrotnie i za każdym razem była to dla mnie super zabawa i same pozytywne emocje! W wyścigu na 20km udało mi się zająć I-sze (dwukrotnie) i II-gie miejsce, za co oprócz medalu i pucharu dostawałam również ciekawe nagrody. Cenię Wrotkarską Majówkę za doskonałą organizację oraz za to, że jest to jedyne takie wydarzenie w Polsce, które uwzględnia osobną kategorię dla osób jeżdżących na wrotkach tradycyjnych. Polecam każdemu amatorowi jazdy na 8 kółkach start czy to w wyścigu czy to w przejeździe rekreacyjnym 🙂"

Magdalena

Worst Warsaw Derby Team
Stanisław

"Jak majówka, to tylko wrotkarska! Świetne wydarzenie, które łączy wrotkarzy z całej Polski. Miałem okazję wystartować już 4 razy. To właśnie na Wrotkarskiej Majówce osiągnąłem swój najlepszy wynik. Na torze jest dużo miejsca, przez co jazda jest bardzo komfortowa. Z trasy będą zadowoleni zarówno fani prostych odcinków oraz przekładanki. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Organizacyjnie zawsze wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Koniecznie trzeba zarezerwować sobie miejsce w kalendarzu na tę imprezę!"

Stanisław

Zico Racing Speed Team
Aniela

"Z czystą przyjemnością mogę polecić i zachęcić Was do ściągania się na Wrotkarskiej Majówce! Jest to event przygotowany z pełną pasja i zaangażowaniem dla zawodników PRO oraz dla mniej zaawansowanych czy dzieci - każdy znajdzie coś dla siebie! Przemiła atmosfera oraz świetna okazja do promowania naszej dyscypliny. A. Dymiszkiewicz"

Aniela

Plich Wyścig
Klaudia

"Serdecznie polecam Wrotkarską Majówkę dla wszystkich miłośników jazdy na rolkach. Miałam przyjemność prowadzić warsztaty slalomowe i całe wydarzenie wspominam bardzo miło. Świetna organizacja, rewelacyjna atmosfera i aktywnie spędzony czas wśród ludzi z pasją 🙂 "

Klaudia

Slalom Academy
Hubert

"Wrotkarska Majówka na Torze Poznań. Świetna impreza i organizacja. Dla małych i dużych, amatorów i zawodowców. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Wrotki, rolki. Jazda fitness, slalom, speed. Do tego pokazy w wykonaniu mistrzów 🙂 . To były moje drugie zawody we wrotkarstwie szybkim (2017). Entuzjazmu miałem więcej niż umiejętności (jak dotychczas 😀 😀 :D). Ukończyłem je z wielkim bólem(pleców 😉 ) i bananem na twarzy ale tak po kilku minutach jak oddech wrócił. 😀 Nie mogę doczekać się następnej edycji. Do zobaczenia w maju. 😀"

Hubert

Zico Racing Speed Team
Marcin

"Na Wrotkarskiej Majówce byłem już kilka razy. Zajmuję się fotografią, w związku z czym mój udział w pierwszych imprezach polegał głównie na robieniu zdjęć. Dzięki temu wielu uczestników ma fajną pamiątkę. Na udział w wyścigu na 20 km zdecydowałem się dopiero podczas ostatniej imprezy przed pandemią. Na rolkach jeżdżę rekreacyjnie i okazjonalnie, ale chodziło o to, by udowodnić sobie, że mogę to zrobić. Udało się, dałem radę i to nawet nie kończąc na ostatnim miejscu 😉 Bardzo mi się to spodobało i chcę brać udział w kolejnych wyścigach. Organizację imprezy oceniam bardzo dobrze i cieszę się, że jest taka inicjatywa w Poznaniu."

Marcin

Fotograf i rolkarz
Łukasz

"Wrotkarska Majówka = profesjonalizm organizacyjny dopięty na ostatni guzik + mega zabawa !!! Jako miłośnik sportów wrotkarskich początkowo startowałem na łyżworolkach speed zajmując w czołówce polskich zawodników wysokie 4 miejsce. W kolejnych edycjach spróbowałem swych sił na wrotkach tradycyjnych i tym samym dystansie półmaratonu, gdzie zająłem 1 miejsce. Z czystym sumieniem mogę polecić tą imprezę sportową, w której uczestnictwo daje mi radość, siłę, wymianę pozytywnych emocji ze sportowcami. Nie zastanawiaj się dłużej tylko weź udział w tegorocznej edycji Wrotkarskiej Majówki organizowanej przez ZICO RACING. Łączę pozdrowienia, Łukasz Flejszer - Uczniowski Klub Sportowy „Zwoleń-Team”."

Łukasz

Uczniowski Klub Sportowy „Zwoleń-Team”
Michał

"Wrotkarska Majówka to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju. Dzięki zaangażowaniu organizatorów mamy przyjemność w bezpieczny sposób spędzić wiosenny czas śmigając na ośmiu kółkach po szerokim, asfaltowym torze. Na Torze POZNAŃ pojawiam się zawsze kiedy tylko mam czas, zazwyczaj z aparatem fotograficznym 🙂 Polecam!"

Michał

Fotograf i rolkarz
Gosia

"We Wrotkarskiej Majówce brałam udział cztery razy. Za pierwszym razem był to swobodny przejazd po torze. Udział w wyścigu na 20km, na wrotkach klasycznych, w których zdobyłam w kolejnych latach trzecie, pierwsze i drugie miejsce. Za każdym razem jest to dla mnie duże wydarzenie, przekraczanie swoich granic. Bardzo dobrze wspominam profesjonalną organizacje przez Zico Racing, na plus jest również indywidualny pomiar czasu każdego uczestnika i bardzo sympatyczna atmosfera wśród wszystkich miłośników ośmiu kółek. Nie mogę się doczekać kolejnego razu i polecam serdecznie wzięcie udziału w tegorocznej edycji Wrotkarskiej Majówki na torze "POZNAŃ"."

Gosia

Bad Rangers Roller Derby Poznań