FAQ

Zawody odbędą się w dniu 4.05.2024 r. Szczegóły w regulaminie.

Jak najbardziej! Nie ma podziału na amatorów i zawodowców, a zawodnicy kiedyś też byli amatorami. Pasja i chęć rywalizacji poszła dalej i wyżej. Amatorzy są mile widziani, zazwyczaj na zawodach stanowią większość. Proponowane dystanse na Wrotkarskiej Majówce to 8km i 20km. Polecamy też śledzić kanał YouTube gdzie znajdziesz poradnik dla startujących. Poradnik znajdziesz tutaj.

Warto zapisać się jak najszybciej. Jest też taniej. Im później, tym drożej oraz w dniach przed zawodami zazwyczaj już nie ma możliwości zapisu. Wynika to z tego, że przygotowanie wszystkich rzeczy dla każdego zawodnika trzeba również wykonać wcześniej (np. wydruk numerów startowych, przygotowanie danej ilości medali itp.). Wszystkie informacje o datach i opłatach są w regulaminie zawodów.

Wszelkie informacje są w dziale INFORMACJE DLA ZAWODNIKÓW.

Tak, zawody są odpłatne.

Jeśli dziecko już potrafi jeździć, to nie ma problemu - można zapisać go względem wieku lub umiejętności na dany dystans zawodów. Koniecznie zobacz regulamin i wybierz dystans, jaki chcesz pokonać. Np. osoby, które ukończyły 13 lat mogą brać udział w zawodach na dystansie 8km czy 20km.

Aktualnie nie jest to możliwe. Możliwe jest tylko i wyłącznie przepisanie się z zawodów z 8km na 20km i odwrotnie. Szczegóły: https://wrotkarskamajowka.pl/index.php/przepisanie-8km-20km